Techniekdag Yuverta
14/07

Yuverta Techniekdag: samen bouwen aan de toekomst

Op maandag 7 juli vond de eerste Techniekdag plaats bij Yuverta Alphen aan den Rijn. Een leerzame en actieve dag waarin tweedejaars vmbo-leerlingen via vier workshops van verschillende bedrijven konden kennismaken met de wereld van techniek.

Tijdens de Lieftink workshop gingen 50 leerlingen zelf aan de slag. Met behulp van onze experts maakten zij een kozijn en monteerden deze vervolgens in een maquette. De techniekdag is een mooie kans op de leerlingen te inspireren en de veelzijdigheid van techniek en technologie te laten ontdekken.

Deze dag laat zien hoe krachtig de samenwerking tussen onderwijs en bedrijfsleven kan zijn. Door kennis te delen en jongeren actief te betrekken, ontstaat er niet alleen enthousiasme voor techniek, maar ook een brug naar de toekomst. Leerlingen ontdekken hun talenten, bedrijven krijgen de kans om te inspireren, en scholen versterken hun netwerk voor stages en projecten.

Bij Lieftink geloven we dat techniek pas écht gaat leven als je het zelf ervaart. Daarom zetten we ons in om jongeren te laten zien hoe veelzijdig en waardevol een carrière in techniek kan zijn.

Op zoek naar een stageplek?
Ben jij een vmbo-, mbo- of hbo-student met interesse in techniek? Dan maken wij graag kennis met jou! Lieftink biedt leerzame en praktijkgerichte stages in een professioneel en gezellig team.

Neem contact op met Jos Nieuwland en ontdek de mogelijkheden.

 

Terug naar het nieuwsoverzicht