04/07

Vacature: Werkvoorbereid(st)er (mbo/hbo), ook voor starters!

Wij investeren in jou!

 

Heb je net je diploma Bouwkunde of Werktuigbouwkunde (mbo of hbo) op zak? Heb je een aantal jaar ervaring in techniek? Of een sterke interesse hiervoor? Ben je op zoek naar een uitdagende baan als Werkvoorbereider? Dan nodigen wij je uit om te solliciteren. Wie weet maak jij binnenkort deel uit van ons team van Werkvoorbereid(st)ers!

 

Mooie producten

Wij produceren en monteren kwalitatief hoogstaande aluminium gevels, ramen en deuren voor nieuwbouw en renovatieprojecten. Onze constructies kunnen brand-, kogel- en/of inbraakwerend zijn en zijn regelmatig voorzien van de nodige domotica. Wij produceren alles volgens de wensen van onze klanten. Iedere werkdag als Werkvoorbereider is net als onze projecten: steeds anders!

 

Lekker werken, veel leren

In ons team zorg je voor de voorbereiding van inkoop, productie en montage met behulp van  moderne software en ERP systemen. Heb je daar geen ervaring mee? Geen probleem want wij verzorgen je opleiding en trainingen. Bovendien staan je ervaren collega’s altijd voor je klaar. Wil je een aanvullende vakopleiding volgen (ook hbo)? Wij investeren graag mee zodat jij jezelf kunt ontwikkelen en de organisatie gebruik kan maken van de door jou opgedane kennis.

 

Solliciteren?

Stuur je motivatiebrief met CV t.a.v. René Vonk, via vacature@lieftink.nl. Ook voor vragen kun je bij hem terecht (06-20360420). Reageren kan tot 1 september 2018.

 

Hopelijk tot snel!

Terug naar het nieuwsoverzicht